Działalność świetlicy

Świetlica

wietlica

Świetlica szkolna pełni opiekę nad uczniami

od poniedziałku do piątku

w godzinach 700 – 1600.

Wychowawcami świetlicy szkolnej są:

mgr Magdalena Kędziora, mgr Jolanta Bogatek, mgr Anna Banaśkiewicz, mgr Barbare Kozieł, mgr Anna Trzepizur oraz mgr Aneta Blukacz-Kościelniak

 

"BEZPIECZNE FERIE"

W lutym odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. „Bezpieczne ferie" dla kl. I-III SP, który został zorganizowany przez świetlicę szkolną. Celem konkursu było propagowanie bezpiecznych zachowa dzieci w czasie ferii. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i interesujące, dlatego trudno było wybrać najładniejsze. Komisja w składzie p. dyr. szkoły mgr Ilona Ujma, mgr Barbara Kozieł, mgr Magdalena Kędziora przyznała następujące miejsca:
I m Alicja Sokołowska kl. III a
II m Hanna Wiśniewska kl. III a
III m Natalia Socha kl. II b
Wyróżnienia:
Katarzyna Kołodzejczyk kl. III a
Alicja Eljasińska kl. II b
Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami.

mgr Barbara Kozieł

KONKURS

W grudniu odbył się szkolny konkurs dla klas I-III na szopkę bożonarodzeniową i ozdobę świąteczną, który został zorganizowany przez świetlicę szkolną. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i pomysłowo wykonane, dlatego trudno było wybrać najładniejsze. Komisja w składzie p. dyr. szkoły mgr Ilona Ujma, mgr Barbara Kozieł, mgr Magdalena Kędziora oceniły prace następująco:
W kategorii szopka bożonarodzeniowa:

Czytaj więcej: KONKURS

ZAJĘCIA KULINARNE

Dnia 15.12.16r odbyły się zajęcia kulinarne. W świetlicy dzieci piekły pierniczki świąteczne. Bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciach. Zarobiły ciasto, wycinały świąteczne formy. Stanowiło to dla nich świetną zabawę. Po upieczeniu dekorowały je pięknie lukrem i kolorowymi cukiereczkami. Po upieczeniu i udekorowaniu, uczniowie pryz świątecznej muzyce urządziły sobie iście świąteczną ucztę.

mgr Barbara Kozieł
mgr Magdalena Kędziora

View the embedded image gallery online at:
http://zskonopiska.pl/swietlica.html#sigFreeId66f1253703

WAKACYJNE WSPOMNIENIA W PRACY PLASTYCZNEJ

Dzieci w wieku szkolnym potrafią obserwować otaczający świat i swoje wrażenia przedstawić w pracach plastycznych. Dlatego zachęcamy dzieci z naszej szkoły do brania udziału w konkursach
Jury konkursu stanęło przed trudnym zadaniem wybrania tej najładniejszej pracy.

View the embedded image gallery online at:
http://zskonopiska.pl/swietlica.html#sigFreeId03ba9bb5d6

„ŚWIETLICZAKI”

W celu zrealizowania zadań planu opiekuńczo-wychowawczego dokładamy starań w organizacji pomocy w nauce dla chętnych i potrzebujących uczniów. Zajęcia organizowane w świetlicy są ciekawym urozmaiceniem, wspomagają rozwój dzieci skłaniając je do twórczego myślenia i rozwijania własnych zainteresowań.

Czytaj więcej: „ŚWIETLICZAKI”