Trwa dobra passa naszych siatkarzy, którzy 21 grudnia w Gminnej Hali Sportowej rozgrywali ósmą kolejkę Mistrzostw Śląska Młodzików. Pierwszy mecz to zacięta rywalizacja z mocnym zespołem z Bielska, który zmusił naszych siatkarzy do wniesienia się na wyżyny swoich umiejętności. W secie pierwszym nasza drużyna odnosi zwycięstwo dopiero po szalonej pogoni w końcówce partii i wygrywa go na przewagi 29-27. Drugi set to dominacja naszych siatkarzy i pewne zwycięstwo do 22. W drugim meczu nasi siatkarze rywalizowali z Pyskowicami, których również pokonali w stosunku 2-0. Zwycięstwo to było efektem świetnie tego dnia wykonywanych zagrywek, które demolowały rywali, nie pozwalając im na nawiązanie skutecznej walki na boisku.
Exact System Konopiska - BBTS Włókniarz Bielsko-Biała 2 - 0 (29 – 27, 25 – 22)
Exact System Konopiska - MKSR Klimowicz Pyskowice 2 - 0 (25 – 14, 25 - 14)
Exact System Konopiska : Michał Kowalik, Patryk Musiał, Kamil Golis, Mikołaj Barczyk, Michał Sitak, Kamil Janik, Mikołaj Jabłoński, Maciej Przybył, Kordian Ślusarczyk, Daniel Nowak, Adrian Pasierb, Sebastian Urbański.
Trenerzy: Tomasz Kupczyk, Paweł Churas.