Siatkówka

CZAS MŁODYCH WILKÓW

Siatkarska reprezentacja Gimnazjum w Konopiskach zwyciężyła w XIII Powiatowym Turnieju Siatkówki o Puchar Starosty Częstochowskiego w Kamienicy Polskiej. Sukces ten jest tym cenniejszy, że trzon nowej drużyny został oparty na uczniach klas II i I. Chłopcy ci zaprezentowali bardzo skuteczną i ciekawą siatkówkę bazującą głownie na świetnej zagrywce i precyzyjnym przyjęciu. W pierwszym swoim spotkaniu pokonali Kamienicę 2-0 (25-13, 25-11), w drugim Poczesnę 2-0 (25-15, 25-18) i w ostatnim meczu Starczę również 2-0 (25-23, 25-21). Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Emilian Baor.

Klasyfikacja końcowa:
1. Konopiska
2. Poczesna
3. Kamienica Polska
4. Starcza

Skład drużyny: Emilian Baor, Krystian Siwek, Aleksander Biskup, Jakub Nalewajka, Piotr Kupczyk, Filip Gonera, Sebastian Zyszczak, Krystian Lasoń, Mikołaj Strużykowski.

T.K.