Siatkówka

DWIE WYGRANE MŁODZIKÓW

Po okresie ferii na boiska wrócili nasi siatkarze, którzy w czwartym etapie rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Młodzika byli gospodarzami spotkań z drużynami z Katowic i Michałkowic. W pierwszym meczu drużyna AZS 2020 Konopiska pewnie pokonała gości z Katowic 2-0 w setach 25-11 i 25-14. W drugim meczu nasi siatkarze rywalizowali z Michałkowicami. Chłopcy bardzo chcieli się zrewanżować swoim rywalom za wyjazdową porażkę w poprzedniej rundzie. Niestety set pierwszy zakończył się porażką do 17. W drugim secie po dokonaniu kilku zmian na pozycjach gra wreszcie zaskoczyła i chłopaki pewnie wygrali drugiego seta do 16 i tie breaka do 12. Oba zwycięstwa mogą cieszyć, tym bardziej, że nasz zespól musiał radzić sobie w tym dniu bez swojego kapitana Konrada Kluźniaka, który doznał podczas treningu lekkiej kontuzji stawu skokowego.

MUKS Michałkowice - AZS 2020 Konopiska 1:2 (25:17, 16:25, 12:15)

AZS 2020 Konopiska - UKS Źródełko Katowice 2:0 (25:11, 25:14)

Skład drużyny: Bartosz Kosowski, Emilian Baor, Jakub Kluźniak, Krystian Siwek, Aleksander Biskup, Jakub Nalewajka, Piotr Kupczyk, Norbert Cierpiał, Filip Gonera, Sebastian Zyszczak, Oskar Szwyngiel.