Siatkarze Siatkarskiego Ośrodka Szkolnego w Konopiskach: Tomasz Tomżyński, Bartosz Opiłka i Mateusz Opiłka wraz z kolegami z zespołu kadetów AZS 2020 Częstochowa zdobyli brązowy medal Mistrzostw Województwa Śląskiego w piłce siatkowej chłopców. Turniej finałowy odbył się w dniach 13-15 lutego 2015 r. w Będzinie.

W finałach, oprócz naszej drużyny, uczestniczyły także zespoły Jastrzębskiego Węgla, MKS Banimex Będzin, i TS Volley Rybnik. Nasi chłopcy w walce o brązowy medal pokonali TS Volley Rybnik 3:0 oraz przegrali z Jastrzębskim Węglem i MKS Banimex Będzin po 1:3. Zajęcie trzeciego miejsca w województwie pozwoliło na awans do kolejnej fazy rozgrywek. Ćwierć finały Mistrzostw Polski odbędą się Jastrzębiu. Rywalami naszych siatkarzy będą zespoły z Wrocławia i Kędzierzyna-Koźla. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.