Aktualności Szkoły Podstawowej w Konopiskach

ŚWIĘTO RODZINY

09.06.2019 151

W tym roku szkolnym, 9 czerwca, pod hasłem „Najlepsza drużyna to moja rodzina" obchodziliśmy Dzień Rodziny. Występy klas 1-3 zaskoczyły wszystkich. Mamy wspaniałych małych aktorów. Uczniowie klasy 7A przedstawili scenkę z życia rodziny. Były piosenki i występy zaproszonych gości: zespół breakdance „Immortal" ze szkoły Snake Dance, szkolny zespół wokalno- muzyczny. Nasza absolwentka Natalia Małolepsza rozgrzała małych i dużych wspaniałymi tańcami. Sponsorzy nie zapomnieli o nas, losy i nagrody główne zaskoczyły. Na stoiskach znalazły się smaczne przekąski, ciasta, napoje, sałatki, koktajle, popcorn i galaretki. W zawodach sportowych uczestniczyli uczniowie oraz rodzice.

Największą atrakcją dla dzieciaków były „dmuchańce" i bańki mydlane. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w przygotowanie tej rodzinnej uroczystości.